Gayrimenkul Yatırım Blogu

İstanbul’un Bu İlçesinde Yaşayanlara Müjde

istanbulun_bu_ilcesinde_yasayanlara_mujde13953144560_h1139000

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, bir radyo programında Fethi Çağıl’ın konuğu oldu ve 5 yıllık icraatları ile hedef projelerini anlattı.

Moral FM’de Fethi Çağıl’ın konuğu olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, görev dönemi boyunca tam 641 projeyi hayata geçirdiklerini belirtti ve vatandaşlara www.641proje.com adresinden yapılan tüm hizmetleri görebileceklerini söyledi.

Yayında önemli hizmetlerine vurgu yapan Başkan Uzun, “5 yılımız dolu dolu geçti. Dünya kenti İstanbul’un yeni, yeşil, şirin ve yaşanılır ilçesi Beylikdüzü’nün yaşam koşullarını daha da yukarıya taşıdık. Temiz, güvenli, huzurlu bir Beylikdüzü var. İlçeye gözümüz gibi baktık, onu gözümüz gibi koruduk. Daha yapacak çok işimiz var. Model alınan ve örnek gösterilen bir belediyeyiz. Elbette bu algıyı vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz ve sunacağımız projeler oluşturdu” dedi.

“Öncü İşler Yaptık”

Başkan Uzun, özellikle dev projelerinden örnekler vererek, ” Birçok projeyi sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş ile gerçekleştirdik. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Çevrede, sağlıkta, sporda, eğitim, ulaşımda ve sosyal belediyecilikte öncü işler yaptık. İstanbul’un her yerinden insanımızı çekecek, canlı bir botanik bahçesi olan Yeşil Vadi 1. Etap tamamlanmak üzere. Yapay hiçbir malzeme kullanmadık. Her şeyiyle doğal bitkilerin yer aldığı projenin toplam 6 etabı 900 dönümlük alana yapılıyor.Her şeyden önce Beylikdüzü’nü kocaman bir park olarak değerlendiriyoruz. Her sokağını, her mahallesini içinizi açacak biçimde düzenliyoruz. Sağlıkta önemli eksiğimizi gidermek amacıyla temel atma çalışmaları hızla süren ve 29 Ekim 2015’te açılacak 300 odalı Beylikdüzü Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beykent Mevkii’nde hizmet verecek. Tüyap’a kadar uzanan Metrobüs ulaşım sorunlarını büyük ölçüde çözdü; ancak artan nüfus yoğunluğunu karşılamak amacıyla 2017’de de Metro ilçemize gelecek. Deniz ulaşımında İDO hizmetinden yoğun şekilde faydalanacağız. Gürpınar Sahili’ne 450 dönüm alanda modern su ürünleri hali yapıyoruz. Sporda çıtayı yakaladık. Bugün Beylikdüzü ulusal ve uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapıyor. Olimpik Spor Kompleksimiz 2 bin 500 seyirci kapasitesi ile çok yakın zamanda hizmete başlayacak. Eğitim Vadisi Beylikdüzü’ne bir de Beylikdüzü Üniversitesi kazandıracağız” diye konuştu.

Müjdeleri Sıraldı

Son olarak gelecek hedeflerinden de kısaca bahseden Başkan Uzun yeni müjdeler de verdi. Uzun,

“Beylikdüzü’ne özel bir Trafo merkezi yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde asla elektrik problemi yaşanmayacak. Ulaşım proje etüt çalışmalarında ortaya çıktı ki hafif raylı sistemi kazandırabileceğiz Beylikdüzümüze. Bunun müjdesini hemen verelim. İki farklı arsaya yeni ihtisas hastanelerini projelendiriyoruz. Ayrıca otopark konusunda rahatlama sağlayacak zemin altı kapalı otoparklar yapacağız. Yeni kavşaklar planlıyoruz. Yakuplu’da yeni kültür merkezi ve kapalı Pazar alanı çalışmaları da başladı” dedi ve program Başkan Uzun’un 30 Mart’ın hayırlara vesile olması yönündeki dilekleri ile son buldu.

Uzman Hakkında

Rasim Coşkun

Rasim COŞKUN Gayrimenkul yatırımları ve dijital pazarlamada uzmandır. Netlik , basitlik, standardizasyon, hız ve fonksiyonellik iş yapış tarzında vazgeçilmezleridir. Çatalca, Silivri, Arnavutköy bölgelerinde doğru tarla-arsa yatırımını yapmak ve kısa sürede yüksek kar elde etmek istiyorsanız sizleri yüzlerce memnun yatırımcı havuzumuza dahil etmek isteriz. +905323039272

Yorum Ekle

Lütfen yorum için tıklayınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canakkale Köprüsü
Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Rasim Coşkun

Rasim COŞKUN Gayrimenkul yatırımları ve dijital pazarlamada uzmandır. Netlik , basitlik, standardizasyon, hız ve fonksiyonellik iş yapış tarzında vazgeçilmezleridir. Çatalca, Silivri, Arnavutköy bölgelerinde doğru tarla-arsa yatırımını yapmak ve kısa sürede yüksek kar elde etmek istiyorsanız sizleri yüzlerce memnun yatırımcı havuzumuza dahil etmek isteriz. +905323039272