Gayrimenkul Yatırım Blogu

Kayaşehir Stk’ları Başkan Uysal İle Bir Araya Geldi

kayasehir-stk-lari-baskan-uysal-ile-bir-araya-5707125_400

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Kayaşehir STK temsilcileri, site yöneticileri, blok temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Kayaşehir Ticaret Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleşen STK toplantısına, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın yanısıra Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başkan Yardımcıları Yasin Kartoğlu, Murat Şahin, Nurettin Ertemel ve Haluk Dikbaş, Külltür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir, Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Lütfü Tama ve 500’den fazla STK temsilcisi katıldı.

Toplantıda konuşan Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, ‘milli iradenize sahip çıkın’ mesajı verdi. Özgürel, “Zaman hızla ilerliyor. Kayaşehir’in Türkiye’de bir örneği daha yok, olmayacakta. Buraya gelirken Dere Islah çalışmalarını gördüm, çalışma tamamlandığında bölge halkı ferah ve temiz bir yere kavuşacak. Kayaşehir Türkiye’ye örnek olacak bir hızla ilerliyor. Elbette eksiklerimiz var ama belediyemiz hizmet odaklı hizmet anlayışıyla, buradaki eksiklikleri de kısa sürede tamamlayacak. Kayaşehir’deki Emniyet Amirliği’nin yapılmasında belediyenin büyük destekleri oldu. Aynı zamanda emniyete araç desteği de sağlıyor” dedi.

Özgürel, yaklaşan seçimlere de değinerek, “Türkiye her anlamda gelişen, ilerleyen bir ülke konumuna geldi. Ülkemiz bütün dünyada kabul gören bir ülkeyken bunu durdurmak isteyenler oldu. 3. Köprü’nün vatandaşa ne zararı var. Her şeye rağmen durduramayacaklar. Seçimlerde milli iradenize sahip çıkın” şeklinde konuştu.

“KAYAŞEHİR İSTANBUL’UN MERKEZİ OLACAK”

Kayaşehirlilerle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyetini dile getirerek konuşmasına başlayan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kayaşehir bölgesi 2009 yılında tarlayken, şimdi 17 bin konutu ve 60 bine yakın nüfusu barındıran bir bölge. Kayaşehir Anadolu’nun birçok ilinden daha fazla bir nüfusa sahip. Orta bölgemizde 2009’da sınıflar 80 kişilikti. Biz geldikten sonra sınıflar 40’ar kişiye düştü. Altınşehir, Güvercintepe, Şahintepe’de alt yapı çalışmalarını büyük oranda tamamladık. İstanbul’da alt yapıya en çok yatırım yapan belediyeyiz. 5 yılda bu bölgelerimize Zeytinburnu’nun bir buçuk katı asfalt yaptık. Yani 420 bin ton asfalt döktük.”

Kayaşehir bölgesinde önümüzdeki dönem için yapılacak yatırımları anlatan Belediye Başkanı Uysal, “Kayaşehir’de dere ıslah çalışmalarımız başladı. Çalışma tamamlandığında burası Sular Vadisi’nden de daha güzel bir yer olacak. Bu bölgeye güzel bir kültür merkezi yapacağız. Bilgievi yapacağız. Yine bu bölgeye kapalı pazar yeri projemiz var. Pazarı da iki yılda bitirmeyi hedefliyoruz. Kayaşehir tekrar bir örneği olmayacak bir bölgedir. Yeşil alanları ve yeni ulaşım askları tamamlandığında Kayaşehir İstanbul’un merkezi olacaktır. Şuan metromuz, Metrokent’e kadar geliyor ama önümüzdeki dönemde metro, Sağlıkkent’in yanına da metro durağı yapılacak. Tüm bu çalışmalar tamamlandığında Kayaşehir, Kayaşehir olacaktır” dedi.

“KAYAŞEHİR, BOĞAZ MANZARALI OLACAK”

Kayaşehir’in önümüzdeki dönem yatırımlarıyla çok değerleneceğinin altını çizen Başkan Uysal, “Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi ilçemizde yapılıyor. İçerisinde 12 ihtisas hastanesi bulunuyor. Ayrıca Türkiye’nin en büyük spor hastanesi de bu kompleks içerisinde bulunacak. Artık yurt dışından sporcularımız tedavi olmak için Başakşehir’e gelecek. Kanal İstanbul öngörüldüğü gibi Altınşehir bölgemizden de geçerse Kayaşehir boğaz manzaralı bir yer olacak” dedi.

Uzman Hakkında

Rasim Coşkun

Rasim COŞKUN Gayrimenkul yatırımları ve dijital pazarlamada uzmandır. Netlik , basitlik, standardizasyon, hız ve fonksiyonellik iş yapış tarzında vazgeçilmezleridir. Çatalca, Silivri, Arnavutköy bölgelerinde doğru tarla-arsa yatırımını yapmak ve kısa sürede yüksek kar elde etmek istiyorsanız sizleri yüzlerce memnun yatırımcı havuzumuza dahil etmek isteriz. +905323039272

Yorum Ekle

Lütfen yorum için tıklayınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canakkale Köprüsü
Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Rasim Coşkun

Rasim COŞKUN Gayrimenkul yatırımları ve dijital pazarlamada uzmandır. Netlik , basitlik, standardizasyon, hız ve fonksiyonellik iş yapış tarzında vazgeçilmezleridir. Çatalca, Silivri, Arnavutköy bölgelerinde doğru tarla-arsa yatırımını yapmak ve kısa sürede yüksek kar elde etmek istiyorsanız sizleri yüzlerce memnun yatırımcı havuzumuza dahil etmek isteriz. +905323039272