HAKKIMIZDA

catalca-arsa-yatirimiVeziroğlu özellikle Çatalca, Silivri, Arnavutköy bölgelerinde doğru tarla-arsa yatırımını yapmak ve kısa sürede yüksek kar elde etmek isteyen yatırımcılara sıradışı yatırım danışmanlığı ve yatırım networkü sağlayan bir kuruluştur.

Günümüz İstanbulunun en büyük sorunları çarpık ve plansız kentleşmeden kaynaklanan yolların yeşil alanların sosyal alanların yetersiz olmasıdır. Nüfusun hızlı artışı ve göç bu sorunları artırmaktadır. Özellikle Avrupa yakasının birçok ilçesinin ( Zeytinburnu, Bakırköy, Bağcılar, Küçükçekmece ,  Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece) zemininin kötü olması Yapılarının eski ve yönetmeliklere uygun yapılmamış olması ve Marmara denizinde bulunan fay hattına yakın olması nedeni ile önemli bir tehlike oluşturmaktadır. Özellikle 1999 depreminden sonra konunun aciliyetini anlayan yetkililerimiz bütün bu sorunların çözümü için  yeni ve modern İstanbulu zemini sağlam olan Karadeniz kenarına kurmaya karar vermişlerdir.

Yeni İstanbul’un kurulacağı bölge 3. Hava alanının kurulacağı Tayakadın , 3. Köprü yolu Kuzey Marmara Otoyolu’nun güzergahı , bir milyonluk kentin kurulacağı Karadeniz sahili ( Karaburun Sarıyer arası ) Kanal İstanbulun geçmesi muhtemel olan bölge ve  Göl koruma bantları dışında kalan ve tokinin askeri alan mera ve hazine arazilerinin kullanım haklarını aldığı ve 3 milyonluk bir kent projesinin olduğu Yassıören bölgesi yatırımcılar açısından kaçırılmayacak fırsatlar oluşturuyor.

Sizde yeni istanbulun kurulacağı ve dünya çapında projeleri bünyesinde barındıran bölgeleri ve bu projelerin uzantısı olan ve yeni İstanbul’un gelişim alanlarına şimdiden yatırım yapmak ister misiniz ? Geçmişte kaçırdığınız fırsatları bu defa kaçırmayın yeni İstanbulun gerisinde kalmayın.

 Modern İstanbul’daki yerinizi almak istermisiniz? 

Bölgedeki gelişmeleri yakından takip eden, projelerle ilgili detaylı bilgilere sahip , bilinçli yatırımcı hareketlerini gözlemleyen emlak yatırım uzmanlarımızla görüşerek birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirerek geleceğin İstanbulundaki yerinizi alınız.

Yorum Ekle

Lütfen yorum için tıklayınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canakkale Köprüsü
Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Rasim Coşkun

Rasim COŞKUN Gayrimenkul yatırımları ve dijital pazarlamada uzmandır. Netlik , basitlik, standardizasyon, hız ve fonksiyonellik iş yapış tarzında vazgeçilmezleridir. Çatalca, Silivri, Arnavutköy bölgelerinde doğru tarla-arsa yatırımını yapmak ve kısa sürede yüksek kar elde etmek istiyorsanız sizleri yüzlerce memnun yatırımcı havuzumuza dahil etmek isteriz. +905323039272